Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Laďka Něrgešová má smolný život! Po krachu manželství přišla další rána…

Laďka trpí v bolestech…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Nemá to vůbec jednoduché... Moderátorce Laďce Něrgešové (42) se lepí smůla na paty. A to pořádně. Poté, co měla slzy v očích z rozvodu s novinářem Jaromírem Pleslem (45), to už vypadalo, že v jejím životě se rozsvítí slunce. Jenže... Zastihl ji hodně nepříjemný zánět šlach a ruku tak musí nosit v ortéze. Málem to dokonce vypadalo, že bude muset na čas být na neschopence.

Rozvod měla za sebou, otřela kapesníkem zmáčené oči od slz a pustila se s plnou vervou do práce. Jenže po pár týdnech se objevila s rukou v ortéze. Vrátil se jí starý zánět šlach v pravé ruce, který jak mnoho lidí tuší či zná, je značně bolestivý.

„Tak jako takhle… Já si to na vysílání za chvíli sundám. Ale bolí to. O tom žádná. Nicméně historie se opakuje. Dvouleté dítě už něco váží a vaše pravá už toho má dost. Zánět šlach s dvouletým Adamem. A teď i s Medou. Injekce stejné, ale čerstvé. Ortéza je ještě po akci Adam. Což je vidět,“ uvedla Laďka, která připisuje zánět tomu, že často nosí své děti na ruce.

Prvně tomu bylo se synem, teď se jí zánět vrátil s dcerou. Laďka dokonce chvíli uvažovala, jestli nepůjde na neschopenku, ale nakonec se rozhodla, že bude v primáckém Top Staru pokračovat i přes bolest. Držme jí palce, ať se z nepříjemného onemocnění co nejdříve dostane.

Související články

Další články