Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Laďka Něrgešová je maminkou na plný úvazek. Podívejte se, jak moderátorku mateřství ZMĚNILO K NEPOZNÁNÍ!

Laďka je teď nejšťastnější.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
Před pěti měsíci si moderátorka Laďka Něrgešová (40) splnila obrovský sen - porodila dceru Medu. Jenže sama sympatická dvojnásobná maminka přiznává, že občas mateřství není zrovna procházka růžovým sadem. Ale neměnila by za nic. Z přepracované moderátorky se stala maminkou na plný úvazek.

Mateřství si užívá plnými doušky, a je to na ni znát. Jako kouzelným proutkem se z ní stala žena nabitá energií a jako by omládla. Už se nehoní za kariérou jako dřív, zvolnila a je to na Laďce hodně znát. Mohla by z fleku radit ženám v kráse. Prostě si pořídit dítě a začít si užívat tu novou roli maminky. Každá žena pak vykvete..

Když se podíváte na fotky, které moderátorka dává na svůj Facebook, musíte se nad nimi rozplývat blahem. Holkám to spolu moc sluší a je vidět, že se opravdu mezi dětmi našla. Z Medy se stává opravdu krásná holčička, která jednou své rodiče opět potrápí, až ji budou nahánět kluci. To aby si už teď pro jistotu připravili vzduchovku.

Kam se hrabe nevybouřená holka z Románu pro ženy se zálibou v křeslech. Zvolnila, přestala se stresovat, co se děje v práci, co bude a nebude, a teď se konečně našla, pro děti a svou rodinu by i dýchala. Jen si připravte kapesníky, až se podíváte na její rodinné fotky, je to jako z vytouženého snu snad každé ženy.

Související články

Další články