Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Ladislav Štaidl (†75) po sobě zanechal 3 syny: Nejmladší Artur má ještě dva nevlastní bratry

Synové Ladislava Štaidla.
Zdroj: Archiv Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
smutek
Smrt uznávaného hudebního producenta Ladislava Štaidla (†75) zasáhla nejen celé Česko, ale také hudební svět. Uznávanému skladateli se za poslední dobu zhoršil zdravotní stav, ke kterému se navíc přidala i nemoc covid-19. Za svůj život Ladislav zplodil tři syny. Syna Artura (24), kterého měl s bývalou partnerkou Ivetou Bartošovou (†48), dceru Karolínu a dva syny Jana a Jiřího, které měl se svou bývalou a jedinou manželkou Áňou Štaidlovou.

Do hudebního nebe odešel uznávaný hudební producent Ladislav Štaidl (75), který působil i jako dlouholetý kapelník a hudebník Karlu Gottovi

Za jeho život se mu staly osudové dvě ženy, bývalá partnerka, zpěvačka Iveta Bartošová, se kterou přivedli na svět jeho nejmladšího syna Artura Druhou osudovou ženou mu byla exmanželka Áňa Štaidlovou, kterou si v roce 1974 vzal za ženu.

Sourozenecké pouto

Manželství se Ladislavovi a Áně po pětadvaceti letech rozpadlo, ale stihli spolu zplodit dceru Karolínu a dva syny Jana a Jiřího, kteří jsou ženatí, a jejich rodina se rozrostla i o několik dalších členů.

Se staršími sourozenci vychází Artur dobře. V roce 2015 byl s otcem bratrovi Janovi na svatbě a ukázalo se, že sourozenecké pouto opravdu drží pospolu.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy