Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Ladislav Hampl o nové lásce i rozvodu: S exmanželkou máme výborné vztahy, prozradil

+ Další fotografie

Ladislav Hampl (41) je k vyprávění o svém soukromí obvykle skoupý na slovo, pro redakci eXtra.cz ale udělal výjimku a tentokrát se rozpovídal. Promluvil o posledním rozvodu a naznačil, že má novou přítelkyni. 

Ladislav Hampl během covidu rozvážel jídlo a zkusil si i práci u výdejního okénka. Nejen pro herce bylo toto období složité. Ladislav se ale držel statečně a nyní má opět spoustu nových pracovních nabídek.

Nyní se nově objeví ve dvou seriálech, které představí TV Prima na své nové streamovací službě Prima+. Podruhé si zahraje roli lékaře, jak si kdysi zkusil i v seriálu Cesty domů.

Soukromí si střeží jako oko v hlavě

Když se ho redakce eXtra.cz zeptala na soukromí, herec odpověděl stručně. "Ano, mám soukromý život," zavtipkoval na začátku Ladislav a naznačil, že má známost. Poté se již rozpovídal o rozvodu se svou dlouholetou ženou Majou a o tom, proč se to tentokrát nepovedlo. "Rozvod nebyl tvrdý, myslím, že byl normální, lepší než jako spousta jiných rozvodů. Rozešly se nám cesty, ale nyní máme výborné vztahy," řekl Ladislav Hampl.

I když Ladislav působí sympaticky a mile, dokáže si občas i zanadávat. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka prozradil, že se to stane většinou za volantem. "Za volantem nadávám často, neboť na silnicích jezdí hodně nezodpovědných lidí," řekl.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy