Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Ladislav Frej po boku nové ženy. Tři roky po smrti milované Gábinky

Ladislav Frej leží na JIP v pražském IKEMu.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Nový vztah?

Vypadá to, že má herec Ladislav Frej (81) opět důvod k radosti. Tři roky po smrti snoubenky Gabriely Mrkvicové (†56) si totiž dle informací webu Aha! našel partnerku. On sám sice nic nepřiznal, rusovláska k němu domů do Hostivic však přijela i s celým kufrem.

Herec Ladislav Frej, známý jako doktor Sova mladší z Nemocnice na kraji města, má po svém boku novou ženu. Rusovláska, jejíž jméno zatím není známé, přijela za hercem do Hostivic s kufrem a ve společnosti kamarádky.

Jak zjistil web Aha!, který byl na místě, rusovláska si odemkla Frejův dům svým vlastním klíčem, dala kufr dovnitř a s kamarádkou odešla do tamní restaurace U hřiště. Frej je brzy následoval, a zatímco večer se kamarádka odebrala do penzionu, rusovláska i s Frejem šla společně k němu domů.

Frej se vymlouvá na ženu kamaráda

Sám Frej tvrdí, že se jedná o kamarádovu manželku. Přišla mě požádat o výpomoc,“ nechal se slyšet Frej. Podle místních byl však s touto ženou Frej viděn několikrát, proto to na nevinné kamarádství nevypadá.

Ladislav Frej přišel před třemi lety o snoubenku Gabrielu Mrkvicovou, která podlehla rakovině v pouhých šestapadesáti letech. V minulosti byl ženatý celkem čtyřikrát, s první ženou, studentskou láskou A. Sklenaríkovou má syna Davida, jak napsal web iDnes. Jeho dalšími ženami byly herečky Gabriela Wilhelmová (†60), Věra Galatíková (†79) a Evelýna Steimarová (77).

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy