Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Láďa Hruška řádil jako malý: Třeštil oči na všechny strany a knihu pokřtil jazykem

Láďa Hruška
Zdroj: Herminapress / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
zranění

Láďa Hruška pokřtil svou další knihu, a jak má oblíbený moderátor ve zvyku, opět na akci křepčil a dělal nejrůznější grimasy. Zkrátka řádil jako malý kluk. Na křest druhé knihy Fit krabičky Ládi Hrušky dorazila také moderátorka Lenka Špillarová, která prožívá smolné dny, jak informovala na svém Instagramu. Sotva se otřepala z komplikované operace oboustranné kýly, nepříjemně se zranila a rána se nechce hojit.

Lenka Špillarová dorazila na křest knihy s ovázanou rukou. "Snažíme se šetřit plynem a večer si vždy přitopíme krbem. Při přikládání jsem se nepříjemně popálila na předloktí. Ze začátku to nevypadalo zle, ale rána se nechce hojit a musím nosit obvaz, aby se mi do rány nedostala infekce. Je to nepříjemné," stěžovala si Lenka Špillarová pro Herminapress.

Nedávno se přitom vyhrabala z další zdravotní komplikace, o které informovala i na svém Instagramu. "Šla jsem na kontrolu s kýlou, se kterou jsem fungovala asi tři roky, a doktor mi řekl, že nemám jen jednu kýlu, ale na druhé straně se mi udělala i druhá. Takže jsme se domluvili, naplánovali operaci a obě kýly spravili. Mám jenom jizvy, o které náležitě pečuji. Jen nemohu tahat těžké věci a zakázali mi na nějakou dobu sport."

Láďa Hruška se rozdováděl

Zdravotní komplikace ale nezabránily Lence Špillarové, aby stala kmotrou knihy Ládi Hrušky. Spolu s moderátorským kolegou Josefem Mádlem pokřtili už jeho druhou knihu Fit krabičky Ládi Hrušky. Autor Láďa se mimo jiné na křtu pořádně rozdováděl, což zaznamenali i fotografové. Během akce měl až strašidelně vytřeštěné oči, třešničkou na dortu pak bylo, když ze své knihy slízl nápoj, jímž svůj nový počin pokřtil.

"Rozhodli jsme se, že se potřebujeme během vysílání nasnídat, a tak nám bude Láďa Hruška dělat v Novém dni každý pátek svačináře. Předvede nám a hlavně divákům nějakou svou kulinářskou vychytávku. Takže se všichni těšíme," usmívala se Lenka, která ranní vysílání Nový den nově moderuje s Jiřím Šléglem. Těšit se bude i druhá „směna“ ve složení Josef Mádle a Daniela Révai na střídačku s Andreou Jelínkovou.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy