Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Láďa Hruška pod palbou antivaxerů: Vakcína není lék, rozčilují se fanoušci

Láďa Hruška
Zdroj: se souhlasem FTV Prima
Hruška v akci

Moderátor Láďa Hruška (43) se na Facebooku pochlubil, že se mu po dlouhém naléhání povedlo přemluvit tatínka, aby se nechal očkovat a chránil tak před covidem-19 nejen sebe, ale i své okolí. Bohužel ale nepočítal s tím, že si pod jeho příspěvkem udělají základnu antivaxeři.

Očkování táty Hrušky

"Přemluv pipku nebo VIPku dřív, než zaplní JIPku,“ tak zní úvod příspěvku moderátora Vychytávek Ládi Hrušky, který se na svém facebookovém profilu pochlubil, že přemluvil svého tatínka k očkování. "Byla to vážně fuška, aby se nechal píchnout i děda Hruška,“ glosuje vtipně Láďa ve svém statusu rodinného příslušníka. Zřejmě ovšem netušil, kolik se mu dostane negativních reakcí od odpůrců "tečky“, a to z řad fanoušků i jeho známých.

Vyhrocený kouzelník

Jedním z těch, kteří se do Ládi pořádně pustili, byl známý kouzelník Magic Lepic, který už si svá nejlepší esa z rukávu dávno vystřílel: "Sorry kamaráde... ale přemluvit zdravého člověka, který má po 2 letech 100% protilátky, aby šel zbytečně na po✫ranou vakcínu (která nezabrání dalšímu přenášení, která nezabrání úmrtí, která nezabrání tomu, že to člověk dostane!!!!, protože VAKCÍNA NENÍ LÉK!!!“ rozčertil se pod příspěvkem český „mág“ a dodal: "Ano, covid je nebezpečný, ale tohle není cesta ven! Tohle je naivní hloupost a podpora toho, co se tady děje a na co všichni nadáváme. Mám Tě rád, ale s tímhle nesouhlasím.“ Jeho komentář nezůstal příliš dlouho bez reakce. "To odpovídáš mně? Nikdo netvrdí, že je táta zdráv, je chronik. Žasnu, jak je každý kouzelník najednou profesorem medicíny. Asi kolem sebe žádnou velkou rodinu nemáš, když tyto 'chcípl pes' zvěrstva tady píšeš… Ach, Bože! Přeju ti, ať se tobě a tvým blízkým ten s✭áč vyhne. A brzy na viděnou ve zdraví u tvých kouzel…,“ odpověděl Lepicovi obratem Láďa.

Obránkyně Finková

Ačkoliv si český "Pokustón“ díky svému komentáři vysloužil mnoho chvály od zapřísáhlých odpůrců vakcíny, naštěstí se našli i ti, kteří se oblíbeného moderátora zastali a ocenili jeho smysl pro povinnost. "V pořádku. Je vidět, že máte chochmes. To my jsme celá široká rodina taky v pohodě,“ podpořila Láďu mezi jinými i zpěvačka Linda Finková.


Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy