Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Lada Horová vs. Marie Rosecká. Účastnici Like House už musí bránit i její vlastní matka

Marie osočila Ladušku ohledně vydělávání na dětech
Zdroj: Se souhlasem Lady i Marie/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 7 fotografií
Odhalení

Lada Horová je česká influencerka, která se zúčastnila reality show Like House. Známá je spíše jako Laduška. Spolu s ní soutěžila ve stejné řadě Marie Rosecká, přezdívaná Maru. Maru na TikToku prohlásila, že Laduška vydělává na dětech, což rozhořčilo Laduščinu matku. Ta se pustila do konverzace a Ladušku a její styl vydělávání peněz začala hájit.

Účastnice reality show Like House Lada Horová si vydělává na živobytí dost drzým způsobem. Jak už eXtra.cz informovalo, na svém TikToku si Laduška říká o to, aby jí fanoušci posílali peníze, aby je potom mohla jednoduše utratit. Jenže většina jejích fanoušků nejsou lidé plnoletí. Influencerce to přitom není vůbec proti srsti.

Válka influencerek

Nedávno se na sociálních sítích objevila otázka pro její kolegyni z Like House Marii Roseckou. Co říká na Laduščino chování na večerních streamech na TikToku? Na to Maru odpověděla: "Nekomentuju. Lada se bude vždy snažit být já, kdo ví "the drama." Tak ať si to užije. Žiju jiný život, tyhle lidi jsou mi cizí. Jsem ráda, že jsem byla vychována jako normální holka. Né clout/money/fame chaser," řekla Maru.

Zasahovat musí maminka

Na toto se pod otázkou v komentářích vyjádřila Laduščina matka Lada Horová. "Rosecká, která by si nechala vrtat koleno za 1 Kč," napsala Ladušky máma. Influencerky vymýšlejí opravdu velké "ptákoviny", aby se prosadily na sociálních sítích co nejvíce. Laduška se například za peněžní dary chová před fanoušky jako pes, který si čichá k zadnici.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy