Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

LACINÁ POMSTIČKA! Trapná Míša Ochotská chtěla Rosolovi vrátit úder, ale teď vypadá jako zhrzená fňukna!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 22 fotografií
Dlouho mlčela, prosila média o shovívavost a teď promluvila snímky! Michaela Ochotská chce být nejspíše opět v záři reflektorů, když vyměnila svou trenérku a paradoxně i milenku svého manžela za trenéra. Jenže to, co mělo teď působit, že se bývalá hvězda Novy vrací do života, působí značně neelegantně.

Michaele Ochotské (32) spadla brada, když se začátkem roku dozvěděla, že její manžel má milenku – fitness trenérku Anetu Znamenáčkovou. Ženu, která jí před více než dvěma roky dávala lekce při těhotenském cvičení a poté odloudila jejího manžela Lukáše Rosola od rodiny.

Teď ale, zdá se, se Michaela rozhodla odpovědět na celou věc po svém! Na spekulace o tom, že Rosolovi nechce dávat jejich společného syna a že jí mediální zájem vadí, odpověděla snímky ze cvičení, na nichž se tváří, že je vše zalité sluncem. Paradoxem na celé věci je skutečnost, že své tělíčko trápí s Lukášem Kverkou – bývalým přítelem Znamenáčkové, což působí jako laciná pomstička.

Je to prostě milostný čtyřúhelník, který místo toho, aby měl šťastný konec – tedy že Ochotská Rosolovi odpustí a rodina bude zase kompletní – působí spíše trapně. Co, Míšo, předvedeš příště?

Související články

Další články