Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Laciná poběhlice Courtney Stodden opět ukázala, že nemá vkus. Podívejte, v čem chodí po městě

Courtney Stodden by nejraději chodila jen ve spodním prádle.
Zdroj: Profimedia.cz

Hvězdička Courtney Stodden (19) se už v pubertě dala na dráhu zlatokopky. V šestnácti si vzala za manžela tehdy jedenapadesáti­letého Dougha Hutchinsona (53), herce, který proslul jedinou rolí slizkého bachaře Percy Wetmora ve filmu Zelená Míle.

Za necelé tři roky se na svého manžílka, který ji po celou dobu sponzoroval, vyprdla a rozhodla se, že teď už má dost slávy a může lovit v ještě movitějších vodách. Co na tom, že bez konta svého exmanžela by neměla ani na plastické zákroky a vuittonky by mohla nakupovat akorát tak na tržnici. Co si ale za peníze Courtney koupit nemůže, je vkus. Vyzáblá barbína s obrovskými silikony si potrpí na laciný look, ve kterém se považuje za sexy ženu.

Nedávno ji fotografové nachytali v ulicích Los Angeles, kde si vykračovala spolu se svým manažerem Davidem Weintraubem. Stodden si to kráčela po chodníku v podpatcích, které měly větší délku než její lýtka. K tomu nesměly chybět ultrakrátké šaty obepínající její tělo a dávající na odiv obrovská ňadra. S natupírovanými vlasy a umělými řasami by se takhle Courtney mohla prodávat v sexshopech jako nafukovací panna.

Související články

Další články