Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Laciná poběhlice Courtney Stodden opět ukázala, že nemá vkus. Podívejte, v čem chodí po městě

Laciná poběhlice Courtney Stodden opět ukázala, že nemá vkus. Podívejte, v čem chodí po městě
Zdroj: Profimedia.cz

Hvězdička Courtney Stodden (19) se už v pubertě dala na dráhu zlatokopky. V šestnácti si vzala za manžela tehdy jedenapadesátiletého Dougha Hutchinsona (53), herce, který proslul jedinou rolí slizkého bachaře Percy Wetmora ve filmu Zelená Míle.

Za necelé tři roky se na svého manžílka, který ji po celou dobu sponzoroval, vyprdla a rozhodla se, že teď už má dost slávy a může lovit v ještě movitějších vodách. Co na tom, že bez konta svého exmanžela by neměla ani na plastické zákroky a vuittonky by mohla nakupovat akorát tak na tržnici. Co si ale za peníze Courtney koupit nemůže, je vkus. Vyzáblá barbína s obrovskými silikony si potrpí na laciný look, ve kterém se považuje za sexy ženu.

Nedávno ji fotografové nachytali v ulicích Los Angeles, kde si vykračovala spolu se svým manažerem Davidem Weintraubem. Stodden si to kráčela po chodníku v podpatcích, které měly větší délku než její lýtka. K tomu nesměly chybět ultrakrátké šaty obepínající její tělo a dávající na odiv obrovská ňadra. S natupírovanými vlasy a umělými řasami by se takhle Courtney mohla prodávat v sexshopech jako nafukovací panna.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy