Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Laci exkluzivně pro eXtra.cz: Dojme vás, za co utratí peníze od Leoše Mareše

Za co utratí peníze?
+ Dalších 28 fotografií
Ladislav Angyal (17) je v Česku a na Slovensku velkou hvězdou. Přitom je to velmi pokorný a milý kluk, který se nenechá jen tak zviklat. Včera vystoupil se svojí písní Pošta na koncertě moderátora Leoše Mareše a získal od něj sto tisíc korun. Redakci eXtra.cz exkluzivně řekl, za co chystá peníze utratit a jak si své vystoupení užil.

Přišel do SuperStar jako naprostý suverén a porota měla nejdříve strach, co z něj vyleze. Ale sotva začal hrát na kytaru a zpívat, tak porota zůstala v naprostém šoku. Jeho vlastní song Pošta se okamžitě chytl a Laci se dostal do dalšího kola.

Není pochyb o tom, že je Lacko obrovský šoumen s velkým srdcem, ale kdovíjaký zpěvák bohužel není. Možná právě proto skončila jeho cesta v soutěži. To ale neznamená, že jeho kariéra nemůže pokračovat dál.

Už teď je jasné, že Laci má před sebou sice dlouhou, ale zato jistě úspěšnou cestu. Včera zahrál svůj největší hit na koncertu Leoše Mareše a odnesl si za to sto tisíc korun.

„Bylo to pro mě samozřejmě hodně zajímavé, jsem za to rád, ale nebál jsem se. Nervózní jsem vůbec nebyl. Naopak, moc jsem se těšil,“ popsal „pošťák“ své první dojmy ze svého prvního velkého vystoupení.

A co udělá s tak ohromnou částkou? „Počítám s tím, že peníze utratím za zařízení bytu. Potřebuji ho totiž vybavit,“ dodal.

Ladislav Angyal se také nechal slyšet, že je pro něj zatím přednější vybavení bytu, aby měli s maminkou kde bydlet. Proto peníze neutratí za žádnou dovolenou ani podobné věci. Jeho fanoušci se můžou těšit na jeho první CD, které vyjde snad co nejdříve.

Mohlo by vás zajímat

Další články