Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Lachtan, nebo Batman? Víme, proč Serena Williams v boji s Plíškovou vytáhla neoprén

Serena vypadala jako lachtan.
Zdroj: Instagram, youtube.com
Americká tenisová legenda Serena Williams (36) nedala na French Open v Paříži šanci Kristýně Plíškové (26) a z kurtu ji vyprovodila po dvou setech (7:6 a 6:4). Po zápase se hodně mluví o oblečení, ve kterém americká hráčka k zápasu nastoupila.

Kristýna Plíšková po zápase cítila, že šanci měla. Serena prý byla k poražení. Přes rok pořádně nehrála, porodila dceru a vrací se na kurty. Kristýna cítila šanci na úspěch. Ale po zápase byla zklamaná.

Po zápase Plíšková uvedla, že Serena hrála v nějakém podivném neoprenu a že se diví, že ji v takovém outfitu pořadatelé vůbec pustili na kurt.

„Všechny mámy, co za sebou mají náročné těhotenství, se chtějí vrátit a zazářit, být v centru dění. Tohle jsem chtěla vyjádřit. A nic lepšího se najít nedá," uvedla po zápase Serena s tím, že obleček měl maskovat krevní sraženiny, které jí za posledních 12 měsíců naskákaly po těle.

„Viděla jsem to. Pěkný obleček. Nenastoupila bych v něm a nevím, proč jí to dovolili, když my v legínách hrát nemůžeme – a ona pak nastoupí v takovém overalu. Asi si může dělat, co chce,“ uvedla pro idnes.cz česká tenistka Markéta Vondroušová.

Tenisový svět se nyní pře, zda Serena vypadala více jako Batman, nebo jako lachtan. Faktem ale je, že s českou tenistkou se vypořádala snadno i jako potápěčka.

Související články

Další články