Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Labužnice v plastikách Eva F. si k 30. narozeninám nadělila pořádný malér: Vyfukuje se jí bujný hrudník

+ Dalších 17 fotografií
Reality show hvězdička Eva Feuereislová slaví třicáté narozeniny. Eva Feuereislová se proslavila hlavně v reality show VyVolení před šesti lety a už tehdy ji lidé kvůli její proříznuté puse buď nenáviděli, nebo měli rádi. Eva má vždy ke všemu co říct a s ničím se příliš nepáře. Netají se tím, že podstoupila několik plastických operací, aby vypadala podle svých představ. Nyní se ale potýká s problémy, které jí dělá její vytuněný hrudník.

Eva Feuereislová se poprvé na televizních obrazovkách jen mihla, a to v pěvecké show SuperStar Tam jí porota dala jasně najevo, že zpěv mezi její silné stránky nepatří. V roce 2013 Eva zkoušela štěstí znova a tentokrát v reality show VyVolení

Do vily se dostala, a to hlavně kvůli své proříznuté puse a talentu nepustit nikoho ke slovu. Ve VyVolených se Evě celkem dařilo a lidé ji buď milovali, nebo nenáviděli. Od dob VyVolených se ale Eva pořádně změnila.

Našla si zálibu v plastikách a přetvořila tělo a vzhled k obrazu svému. Podstoupila plastiku prsou, nosu a pravidelně chodí na jednoduché chirurgické zákroky. Eva je pověstná svými velkými rty, které se stávají terčem nekonečných diskuzí na sociálních sítích.

Z příchodu třicítky si Eva nic nedělá, i kdy ji momentálně trápí problém s ňadry. "S ňadry mám hned několik problémů. Implantáty je třeba vyměnit a domluvená jsem až na příští rok. Nyní rozhodně nevypadají moje prsa tak, jak bych si představovala," postěžovala si Feuereislová.

"Velikost implantátů chci zachovat, to bych musela vyměnit celý šatník a to stojí spoustu peněz," dodala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy