Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Labilní pradlena z Ulice je pořádná divoška: Takhle jinak cudná Katarína vystavila NAHÁ ňadra

+ Dalších 12 fotografií
nahá galerie
Slovenská herečka Jana Kovalčíková (28) hraje v současné době v seriálu Ulice labilní pradlenu, která si myslí, že ví všechno, ale přitom neví absolutně vůbec nic a všem kolem sebe neskutečně komplikuje život. Zatímco v seriálu je s ní k nevydržení, tak ve filmu Agáva to pořádně rozjela a ukázala se v celé své kráse.

Jana Kovalčíková nebyla v Česku zatím vůbec známá. To se ale změnilo s nástupem do nekonečného seriálu Ulice, kde hraje Slovenku Katarínu. Katarína je naprosto nesnesitelná holka, se kterou vyjít je pomalu nadlidský úkol.

Všemu by chtěla velet, každému řídit život a jenom ona to myslí dobře. Podle toho to kolem ní také vypadá. Všichni kolem labilní pradleny chodí po špičkách, aby se náhodou nezačala zase psychicky hroutit.

S Katarínou je všechno na dlouhé lokty. Už od začátku bylo jasné, že se jí neskutečně líbí Matěj Jordán a že by se s ním nejraději viděla nahá v posteli. Jenomže trvalo desítky dílů, než s ním v posteli skončila a následně se opět urazila jako malá holka.

To ve slovenském filmu Agáva si střihla mnohem odvážnější roli. Seriálová Katarína se ve snímku pořádně odvázala a ukázala ňadra. Na fotky ňader pradleny z Ulice se můžete podívat v galerii a na další, ostřejší snímky zde.

Mohlo by vás zajímat

Další články