Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Labilní pradlena udělá překvapivý krok: Lapí Matěje do svých pařátů? VIDEO

+ Dalších 40 fotografií
Matěj Jordán o Katarínu upřímně stojí a ze všeho by byl nejvíce rád, kdyby to dali znova dohromady. Jenomže Katarína není zcela standardní dívka. Jeden by se až divil, že Mates má pořád nervy na její neustálé hysterické výlevy. Každou chvíli se tváří jako boží umučení a neustále se jí něco nezdá. Nyní to ale vypadá, že by se konečně mohla uklidnit a Matějovi dát šanci. Jak jejich vztah dopadne?

Až do této chvíle nechtěla Katarína o Matějovi ani slyšet. Jenomže u soudu vypluly na povrch zcela nové informace, které Katarínu přesvědčily o tom, že by Matěji Jordánovi měla dát ještě šanci. Následně se Matěj rozešel s Ájou a vyznal se Kataríně ze své lásky.

Uražená Katarína kupodivu udělala krok vpřed a svolila, že se s Matějem setká a proberou svoji možnou společnou budoucnost. Přece jenom Katarína čeká Matějovo dítě a i přesto, že je to občas hysterická kráva, tak nechce, aby její dítě vyrůstalo bez otce.

Najde Matěj a Katrína znova společnou cestu, nebo se jejich cesty navždy rozejdou? Podívejte se na video.

Mohlo by vás zajímat

Další články