„Vstup pro new followers 100kč na paypal shop@hypno808.cz,“ stojí na Instagramu Hypna. Na internetu se okamžitě rozjely bouřlivé diskuze, o tom, proč se tak stalo. Hugo je známý tím, že se s ničím nemaže, drží si svůj postoj už od začátku kariéry a názory ostatních jsou mu úplně ukradené. Svých fans si však cení jako nikdo, proto není divu, že se vyrojila řada otázek ze stran fanoušků.

Neoficiální verze, proč se tak stalo, je prostá. Na Instagramu se bude uveřejňovat exkluzivní materiál, ke kterému budou mít od teď přístup jenom opravdu věrní fanoušci, které to zajímá. Nejde prý o to na poplatcích vydělat, ale jde naopak o to, nabídnout příznivcům něco navíc.

Je to sice poměrně bizarní cesta, jak takovou věc realizovat, přeci jenom nechat si zpoplatnit sociální síť je opravdu věc ojedinělá, ale na druhou stranu Hugo je poměrně ojedinělý interpret, tak vlastně proč ne? Otázka zní, jestli se mu za to vysmívat nebo jestli Hugo prorazí novou cestu využití Instagramu pro celebrity. Slavní se často dušují, že jim lidé vykrádají účty na sociálních sítích, třeba je tohle nová cesta, jak tomu zamezit.

Ať už Hugo a kluci z Hypna své fanoušky nadchli nebo naštvali a nyní budou pro smích nebo o to více ceněni, raději než Instagram budou prý řešit muziku, jak se nechali slyšet.