Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Kytarista kapely Lucie skončil v psychiatrické léčebně! Co se mu stalo?

Kytarista a rockový zpěvák Robert Kodym.
Zdroj: Profimedia
Léčebna

Člen kapel Lucie a Wanastowi Vjecy Robert Kodym oslavil před pár dny pětapadesáté narozeniny. Jenže místo aby je slavil se svými příbuznými, tráví čas v psychiatrické léčebně, kde se má léčit ze závislosti na alkoholu. Jako první přišel s informací portál Blesk.

Kytarista a rockový zpěvák Robert Kodym, který působí ve skupinách Lucie či Wanastowi Vjecy, měl v neděli 20. února narozeniny. Oslavil již své pětapadesáté narozeniny, jenže místo aby je trávil s rodinou, tráví je v Psychiatrické léčebně Červený Dvůr blízko Českého Krumlova. Ta se specializuje na léčbu závislých na alkoholu, drogách a gamblerství.

Dohnalo ho tam nadměrné pití

Jak informoval Blesk, kytaristu prý dohnalo do léčebny nadměrné pití. Jeho kolega z kapely Lucie Michal Dvořák neměl o jeho problému ani ponětí. „Máme se vidět na zkoušce asi čtrnáct dní před prvním koncertem a ten je někdy v červnu. To jsem tedy zvědavý, jak bude Robert vypadat,“ nechal se slyšet.

V této psychiatrické léčebně se kromě něj léčilo i plno jiných českých celebrit. Například herci Oldřich Kaiser, Martin Zounar či moderátorka Tereza Pergnerová.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy