Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kyselé obličeje vystřídal úsměv: Zakopaly Kate Middleton a Meghan válečnou sekeru?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 84 fotografií
usmíření?
Není žádným tajemstvím, že Meghan Markle (37) a Kate Middleton (37) se vzájemně moc nemusí. Na finále Wimbledonu se ale chovaly jako kamarádky. Pravdou je, že z počátku to možná drhlo a obě se tvářily dost kysele a odtažitě. Nakonec ale přece našly společnou řeč a začaly rozdávat úsměvy na všechny strany. Zakopaly snad švagrové válečnou sekeru?

Vévodkyně Kate Middleton a Meghan Markle (37) společně usedly do královského lože, kde fandily při finále Wimbledonu ženský dvouhry. Obě dvě přitom mezi sebou měly ještě nedávno spory a prakticky si nemohly přijít na jméno.

Vzájemně se měly sobě vyhýbat po svatbě Meghan Markle. Tam se totiž Kate a Meghan neměly pohodnout ohledně šatiček maličké princezny Charlotte. Po incidentu se měla Kate Middleton dokonce rozplakat.

Od té doby to bylo mezi švagrovými na ostří nože. Když vyloženě nemusely, tak se spolu vůbec nebavily. Zpočátku finále Wimbledonu to vypadalo, že se moc bavit společně nebudou. Nakonec ale našly společnou řeč a všechno dobře dopadlo. Otázkou je, zda to není jenom divadlo pro lidi.

Související články

Další články