Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Kylie Minogue (47) bude konečně chystat veselku: Její zajíček (28) ji požádal o ruku!

Tohle byla jejich první oficiální společná fotka.
Zdroj: Instagram
Už od prosince se šeptalo, že Joshua požádal krásnou zpěvačku o ruku. Už druhý měsíc totiž Kylie nosí prsten s obřím diamantem. Ale až nyní to v deníku Daily Telegraph konečně potvrdili. Jedna z největších popových hvězd se konečně bude vdávat!

Bylo záhadou, proč sympatická zpěvačka nemá dlouho žádnou známost nebo děti. Teď přišlo vysvětlení - její osudová láska se narodila až v době, kdy bylo Kylie 19 let! A tak si na něj musela trochu počkat.

Vztahu Kylie a výrazně mladšího herce nedával nikdo moc šancí. Většina lidí si myslela, že zpěvačka si prostě našla mladšího milence jen tak pro chvilkové řádění

Znají se od září loňského roku. Setkali se během natáčení seriálu Galavant. 4 měsíce po seznámení se mladík vytasil s prstenem. Kylie řekla ANO Aby ne, její milý ji u téhle příležitosti vzal na romantický výlet do Švýcarska.

Kromě herectví má Joshua velkou vášeň pro zvířata. Na jeho Instagramu jsou snad na každé fotce. Fitko mu také není cizí a snad se brzy dočkáme více společných fotek s Kylie!

Související články

Další články