Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Kylie Jenner se pochlubila těhotenským pupíkem: Druhé miminko čeká s nevěrným rapperem

Kylie Jenner je těhotná: Druhé miminko čeká s Travisem Scottem
Zdroj: Instagram Kylie Jenner
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
Těhotenství

Potvrzeno: Kylie Jenner (24) je podruhé těhotná, šťastnou novinu zveřejnila na svých sociálních sítích a pochlubila se i rostoucím bříškem. Otcem je rapper Travis Scott (30), se kterým se Kylie už v minulosti rozešla z důvodu nevěry. Pár vychovává tříletou dcerku Stormi.

Kylie Jenner je těhotná

Hvězda reality show Keeping Up with the Kardashians, úspěšná podnikatelka, sestra Kim Kardashian (40) a jedna z nejslavnějších tváří na Instagramu. To a mnoho dalšího je teprve čtyřiadvacetiletá Kylie Jenner. Ta právě na sociálních sítích k potěšení fanoušků oznámila, že se svým partnerem, rapperem Travisem Scottem (30), čeká druhé miminko.

Na dojemném videu odhalila kráska jak těhotenský test, tak i svoje zakulacující se těhotenské bříško. S Travisem má Kylie už tříletou dcerku Stormi. Ta se nemůže sourozence dočkat a na videu mamince nadšeně líbala bříško, stejně jako budoucí tatínek. O tom, že Kylie čeká další miminko, se šušká už přes měsíc, teď sama influencerka spekulace konečně potvrdila.

Pár už se jednou rozešel

Se Stormi otěhotněla Kylie neplánovaně a své první těhotenství tajila. Pár se ale na své první miminko těšil a mluvilo se i o tom, že chystají svatbu. Roku 2019 se ale vztah rozpadl, to kvůli rapperově nevěře. Tu mu nakonec Kylie odpustila a společně se teď těší na druhé miminko. Svatba prý ale na pořadu dne zatím opravdu není.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy