Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Kylie Jenner přišla o svůj rekord nejlajkovanější fotky na Instagramu: Porazilo ji vajíčko!

Kylie Jenner přišla o svůj rekord nejlajkovanější fotky na Instagramu: Porazilo ji vajíčko!
Zdroj: extra.cz
+ Další fotografie
Instagram
Instagramová královna Kylie Jenner přišla o svůj rekord! Až donedávna byla jedna z jejích fotografií tou nejlajkovanější fotkou Instagramu. Nyní jednadvacetiletou milionářku předběhlo vejce! Jakkoliv se to může zdát nemožné a bláznivé, instagramový účet s názvem world_record_egg vyzval další uživatele k tomu, aby společně vytvořili nový rekord a to se během pár hodin skutečně povedlo.

Členka klanu Kardashianů Kylie Jenner až donedávna držela rekord nejlajkovanější fotky na Instagramu. Tou byl snímek, kde jí její malá dcerka Stormi drží svou drobnou ručičkou palec. Rekord jí nyní ukradl profil world_record_egg, na kterém se nachází pouze jedna fotografie, a to obyčejná fotka vajíčka. Ta má teď už přes 40 milionů lajků!

Celý svět se teď směje tomu, že krásná Kylie v podstatě prohrála souboj s vajíčkem Tohoto faktu využila i známá moderátorka Ellen DeGeneres, která umístila obličej Kylie na obrázek vajíčka a usiluje nyní o to, aby nový rekord zlomila.

Ellen není jediná, kdo se na této vtipné situaci přiživuje. I Alza.cz si dala na své facebookové stránky žádost o lajky, protože když je může dostat vajíčko, měl by je dostat i zelený panáček Alzák.k.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy