Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Kylie Jenner po měsících tajnůstkaření odhalila jméno syna: Už z něj není vlk

Kylie Jenner změnila jméno svého syna.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Změna

Influencerka Kylie Jenner (25) se na sociálních sítích zcela poprvé pochlubila snímky svého druhého syna. Kromě toho také konečně zveřejnila jeho jméno. Jedenáctiměsíční syn se původně měl jmenovat Wolf Jacques Webster, ovšem Kylie následně oznámila, že se k němu toto jméno nehodí, a proto se ho rozhodla změnit na Aire.

Influencerka a členka klanu Kardashian-Jenner Kylie konečně zveřejnila nové jméno svého jedenáctiměsíčního syna. Místo Wolfa, což v češtině znamená vlk, se rozhodla ho přejmenovat na Aire.

Celé původní jméno syna bylo Wolf Jacques Webster, ovšem jak Kylie, tak i její dnes již bývalý partner Travis Scott (31) se dohodli na přeměně.

Změna jména

„Náš syn se již nejmenuje Wolf,“ napsala před časem na svůj Instagram, jak informoval Page Six. „Zkrátka jsme neměli pocit, že to je on. Chtěla jsem se s vámi o to jen podělit,“ doplnila.

Kylie Jenner má dvě děti s rapperem Scottem - čtyřletou dceru Stormi Webster a jedenáctiměsíčního Aireho. Influencerka vlastní kosmetické impérium s názvem Kylie Cosmetics a pochází ze známého klanu Kardashian-Jenner, který má vlastní reality show Keeping Up With The Kardashians.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy