Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Kylie Jenner oslavila 20. narozeniny odhalenou bradavkou! Tahle prsa nemohou být pravá, tvrdí fanoušci

Wow!
Zdroj: instagram
+ Dalších 11 fotografií
Kylie Jenner oslavila 1. srpna 20. narozeniny a party to byla patřičně velkolepá. Kromě toho, že je nejmladší ségra z klanu Kardashianek těžce za vodou, pyšní se i jinými přednostmi. Například dokonale tvarovanou postavou, kterou její fanoušci sice milují, ale nemohou se s ní smířit.

„Je to nesmírně těžké vyrůstat pod neustálým dohledem kamer,“ svěřila se ve své nové reality show Life of Kylie mladičká oslavenkyně. Fanoušci Kardashinek měly možnost sledovat Kylie od jejích devíti let. Jedenáct let pod konstantním dohledem kamer, 13 sérií seriálu Keeping up with the Kardashians. Kylie a Kendall byly ještě malá písklata, když se staly slavnými.

Fanoušci měli jedinečnou možnost je sledovat, jak vyrůstají. A právě vývin nejmladší Kylie je pro mnohé trnem v oku. Podle některých fanoušků je patrné, že Kylieino tělo se proměnilo trochu víc, než byly jeho genetické předpoklady. Především pak co se týče prsou a zadečku.

Kylin hrudník se opravdu povedl, jen co je pravda, ale těžko říct, jestli za to oslavovat matku přírodu nebo rodinného plastického chirurga. Při poslední kampani na spodní prádlo své vnady vystavila opravdu statečně a nenasytné oko diváka se tentokrát mohlo pokochat i nezbedně vykukující bradavkou.

Nezbývá než popřát všechno nejlepší, ale ani možná ne tolik Kylie, která už má všechno, co správná ženská může potřebovat, ale hlavně nám, neboť toto je skutečně spíše dárek pro fanoušky, jak se můžete přesvědčit v naší galerii.

Související články

Další články