Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Kylie Jenner je těhotná! Otec je rapper Travis Scott

Budoucí rodiče.
+ Dalších 17 fotografií
A je to tady! Nejmladší z klanu Kardashian/Jenner je těhotná. Kylie Jenner (20) má podle informací amerického serveru tmz.com porodit v únoru. Otcem je rapper Travis Scott.

Tenhle ostře sledovaný klan se opět rozroste a Kim (36) už nebude nejslavnější mámou. Teď všechny zajímá jenom nejmladší Kylie. „Její nejbližší jsou zprávou o jejím těhotenství naprosto nadšeni,“ říká zdroj blízký rodině.

Kylie zná svého přítele teprve od dubna, takže na to šli celkem hopem. I když je Kylie mladá, má s dětmi zkušenosti. Několikrát se starala o prcky svých starších sester a když chodila s rapperem Tygou, tak často hlídala jeho malého syna.

Kylie má teď vlastní reality show nezávislou na Keeping Up With the Kardashians a určitě jí prudce stoupne sledovanost. Už v minulosti se nechala slyšet, že by ráda měla víc dětí a chtěla by začít před třicítkou, aby to stihla.

Mohlo by vás zajímat

Další články