Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Kylie Jenner je nejmladší celebritou v top 100 časopisu Forbes! Neuhodnete, kolik si loni vydělala!

Kylie Jenner se stala podruhé maminkou.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Nejmladší z klanu Kardashianek Kylie Jenner se nemá úplně špatně. Dostala se totiž do žebříčku časopisu Forbes jako jedna ze 100 nejbohatších celebrit. Stala se tak nejmladší celebritou v tomto žebříčku!

"Wow, ráno jsem se probudila a byla v top stovce časopisu Forbes!" napsala Kylie na svůj Twitter Kylie na sebe bezesporu strhla veškerou pozornost i přesto, že je "až na 59. místě". Ve svých devatenácti je totiž nejen nejmladší osobou tohoto seznamu, ale dost možná i nejmladší osobou vůbec v tomto žebříčku. Vždyť kdo by řekl, že nějaká devatenáctka může vydělat takový balík. A představte si, že může.

Její jmění totiž nezahrnuje jen výdělek za potrhlý seriál o její rodině. Kylie má také vlastní kosmetickou značku, značku oblečení, je tváří několika kampaní světoznámých módních značek, se svou sestrou vydala knihu a samozřejmě nesmíme zapomenout na její aplikaci, která vydělává opravdu balík. Aby toho nebylo málo, chystá nyní vlastní dokument. To vše a ještě mnohem víc vyneslo Kylie 41 milionů dolarů za poslední rok, a tak není divu, že šlape na paty své starší ségře Kim Kardashian, která se umístila na 47. místě

Jestli sama vůbec něco vydělala nebo se jen jedná o skvělou manažerskou práci její matky a armády dalších manažerů a asistentů, je otázka. Jde jí to ovšem naprosto skvěle, to se musí uznat

Asi vás nepřekvapí, že na prvním místě tohoto žebříčku je stále legendární P. Diddy, který loni vydělal 130 milionů dolarů Sice jsme o něm v posledních letech moc neslyšeli, ale vlastní nahrávácí společnost, která produkuje muziku nejlepším hvězdám amerického showbyzu, což z něj jednoduše jedničku dělá pořád.

Hned za ním v závěsu se 105 miliony dolarů za loňský rok, není nikdo jiný než hvězdná Beyoncé

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy