Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Kylie Jenner chystá vlastní pořad a s vyvinutým hrudníkem ukázala, že se máme rozhodně na co těšit!

Zdroj: twitter
+ Další 3 fotografie
Snad každý člen rodiny Kardashianů se nakonec uchýlí k vlastní reality show. Poněkud nešťastně tak učinil Rob, dále Khloé se svou motivační show Revenge Body a nyní se touto cestou vydává i nejmladší jednotka této slavné rodiny, Kylie, zatímco nechává zbytek světa spekulovat, jestli je její poprsí pravé či nikoliv.

Kylie je podle všeho tak trochu hříčka přírody. Sama totiž tvrdí, že jediný zákrok, který si na svém těle nechala udělat bylo dofouknutí rtů. Jenže to trochu nesedí s tím, jak vypadala jako malá. Přesto, že se tělo člověka v průběhu vývoje může značně změnit, u Kylie to byla proměna opravdu nevídaná. Změnily se jí nejen kontury celého obličeje, ale po vzoru jejích starších sester jí také trochu narostlo pozadí a poprsí, že by to měly holky v rodině?

Ať už tak nebo onak, soudě podle posledního postu na sociálních sítích se máme na co těšit. Její nová show Life of Kylie by měla začít už toto léto. A pokud si myslíte, že je Kylie jenom další neschopná hvězdička z rodu Kardahsian, tak jste těžce na omylu.

Ve svých čerstvých dvaceti letech má pod sebou celou kosmetickou značku, vlastní řadu oblečení, dále společnou řadu oblečení a knihu se sestrou Kendall a na sociálních sítích patří k nejsledovanějším celebritám současnosti. Na Instagramu má přes 96 milionů sledujících, a to už je celkem slušné číslo.

Související články

Další články