Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Kýč jak bič: Na rozdíl od dcer jí Petr dělá radost, Monika Štiková se chlubí vánoční výzdobou

Kýč jak bič: Na rozdíl od dcer jí Petr dělá radost, Monika Štiková se chlubí vánoční výzdobou
Zdroj: Archiv
+ Dalších 11 fotografií
Je to kýč?
Monika Štiková (48) bude chtě nechtě brzy už trojnásobnou babičkou. Z těhotenského stavu své dcery Ornelly (27) se ale neraduje, protože mezi sebou nemají vůbec hezký vztah, taktéž to platí i s její mladší dcerou Charlotte (24), kterou také úplně odepsala. Ač jí dcery radost nedělají, to stejné nemůže říct o svém zajíčkovi Petrovi (24), který jí dělá jen radost a dokonce si doma v Německu už v listopadu ozdobili domácnost vánočními dekoracemi. Výtvorem se pyšná Monika pochlubila na sociálních sítích, kde se ostře pustila do kritiků své výzdoby.

Mezitím, co se její dcera Ornella (27) raduje nejen ze svého novorozeného syna Svena (8 měsíců), ale také z dalšího děťátka, které neplánovaně čeká, její matka Monika Štiková má na starost úplně jiné věci, a to v podobě příprav Vánoc doma v Německu, kam se přestěhovala společně se svým zajíčkem Petrem daleko ode všech.

Ornella není s matkou Monikou kvůli sporům v žádném kontaktu, dokonce ji nekontaktovala ani ve chvíli, kdy se dozvěděla, že čeká třetího potomka, a Monika se o jejím třetím těhotenství dozvěděla od známé. A vzkázala, že ani požehnaný stav její dcery nemění nic na tom, že by se s ní chtěla usmířit.

S Monikou si není radno zahrávat

Život daleko za hranicemi od svých dcer si Monika velmi užívá, a vypadá to, že jí k životu stačí pouze její o generaci mladší partner Petr Binias, se kterým se už dokonce chystá na Vánoce.

Pro někoho je vánoční výzdoba stále zakázané téma, ale pro Moniku ten správný čas. "Už je čas, teď je adventní týden," napsala.

Svou vánoční výzdobou se rozhodla pochlubit na sociálních sítích, kde si kromě pochval vyslechla i kritiku za nevkus. "Trochu kýčovité," napsal jeden z fanoušků. Kritiku si ale Monika nenechala líbit a ostře odpověděla "Už to píšete dokola u různých statusů, takže sem ke mně nelezte. Mě vůbec nezajímá váš komplex, já taky nepíšu, že máte tlusté paže a že je nemáte zvedat a že máte vše ‚one mode‘. Takže už si polibte zadek a soustřeďte se na sebe a svůj život," vzkázala.

Podívejte se v galerii, pro jakou vánoční výzdobu se Monika letos rozhodla. Je to kýč?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy