Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Kvůli vedru jí praskla cévka v mozku! Manželka hokejového reprezentanta zemřela při císařském řezu

+ Dalších 5 fotografií
Neuvěřitelná rána postihla rodinu slovenského hokejisty Juraje Valacha. S krásnou manželkou Simonou se velmi těšili na příchod dvojčat, ale všechno je jinak. Simona Valachová zemřela při porodu. První zprávy ze Slovenska hovoří o tom, že matce praskla cévka v mozku.

Simona Valachová zemřela při porodu dvojčat. Malý chlapec a holčička nyní bojují o život v inkubátoru v nemocnici F. D. Roosevelta v Bánské Bystrici. Podle informací Nového Času měla Simona komplikované těhotenství. Problémy se prý objevovaly již před tragickou nedělí.

Slovenští novináři tvrdí, že manželce slovenského reprezentanta v neděli večer zřejmě praskla cévka v mozku. Také se hovoří o tom, že v neděli panovalo na Slovensku nesnesitelné vedro.

Lékaři vyvinuli enormní úsilí, aby zachránili matku i miminka, ale osud byl proti nim.

„Poznali jsme se po jednom zápase Zvolena, kde jsem byla na tribuně jako fanynka. Padli jsme si do oka, okamžitě si vyměnili čísla, no a potom už jsme se pravidelně scházeli. Naše láska byla den ode dne větší a větší,“ uvedla kdysi Simona v rozhovoru pro Plus Jeden Deň. „Možná bude dětí jako smetí, ale hlavně ať jsou zdravé a šťastné jako my teď,“ smál se u rozhovoru Juraj Valach. To netušil, jakou krutou ránu si pro něj osud nachystá…

Související články

Další články