Na place to bylo pořádně žhavé. Ostatně kdo by Angelině odolal. Pro Brada představovala všechno, co chtěl. Toužila také po velké rodině a navíc jako jedna z mála celebrit ve volných chvílích nechodila po nákupech a večírcích, ale pomáhala dětem na celém světě. Sexuální napětí se podle členů štábu dalo krájet a Brad se zamiloval. Jennifer Aniston dostala kopečky a došlo na rozvod.

Po několika letech se situace opakuje, a kdo se teď rozvádí, je Angelina s Bradem. Pojďme si ale říct, jak probíhalo natáčení filmu, který způsobil největší rozvodovou kauzu v historii Hollywoodu.

1. Prokecla se

Oba tvrdili, že se dali dohromady až po natočení filmu a na place byli profíky. Ale Angelina se později prokecla, že se do Brada zamilovala už během natáčení. Přitom oficiálně měl jejich vztah začít až po něm.

2. Nemuselo k tomu dojít

Do hlavní role měla být obsazena jiná herečka. Jako první nabídli roli Aishwarye Rai, ta ale odmítla. Ještě před Angelinou se uvažovalo o Cate Blanchett nebo Evě Green. Kdyby se vybrala jedna z těchto hereček, mohl být Brad pořád s Jennifer!

3. Hlavní sponzor Vatikán?

Pan a paní Smitovi nosí teplákovou soupravu s nápisem „Jesus rocks“ (Ježíš je hustej). Když společně utíkají v rodinném voze, mají na autě nalepenou rybičku. Další symbol křesťanství.

4. Parodie

Všechny úspěšné filmy mají svoji parodii. Proto se Pan a paní Smithovi objevili v jedné epizodě Simpsonů. Konkrétně v páté epizodě devatenácté série.

5. Tvrdá škola

Oba herci museli vypadat jako špioni a zabijáci. A tak je scénáristé poslali do speciální „školy“. Brad a Angelina se tak několik týdnů věnovali střelbě, osvojovali si protiteroristické taktiky, učili se, jak ovládat zbraně, střílet rakety a šplhat po skalách. Prostě žádná sranda.