Natasha Crown, která nyní žije ve Švédsku, si zakládá na svém macatém zadku. Může se pyšnit titulem největší zadek na světě. Od svých 19 let mění svoji vizáž k obrazu svému díky plastickým operacím. Rozhodně to není typická mladá žena!

Do své obří zadnice si nechala dát výplně tak obrovské, že vypadá jako kombajn. Nyní má přes něj neuvěřitelných 182 centimetrů a těžko se na takovou macandu hledá oblečení. Dokonce se nevejde ani na sedadlo v kině.

Rozhodla se však vydělávat na své přednosti a cpát ji všude, kde jen může. Na svém pozadí denně vydělá velký balík peněz.

Mladá žena si nechala napíchat i ústa, která chtěla mít jako svůdná hollywoodská hvězda. To se ovšem vůbec nepovedlo a její vzhled je spíš k pláči než k obdivu. Za své vylepšení zaplatila tučnou částku a hodlá pokračovat ve zvětšování dalších partií svého těla.

Plastiková žena nemá problém na sociálních sítích zveřejnit své mohutné tělo jen v kalhotkách a předvádět celkem nechutné pózy. Na své křivky je náležitě pyšná a je hrdou propagátorkou oblých tvarů. Je šťastná, že se doktorům podařilo vykouzlit z ní takovou krásku.