Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kvůli této fotce si nadělala problémy! Monika Štiková se svlékla a začalo peklo…

Monika cvičí a ráda se fotí v lascivních pozách.
Zdroj: archiv
+ Dalších 108 fotografií
Takhle televizní diváci Moniku Štikovou (45) v reality show, kterou vysílá TV Prima, rozhodně ještě neviděli. Sama nám zaslala snímek, na němž se odhalila od pasu dolů. Jenže to ještě netušila, jaké peklo ji bude čekat...

Monika se před pár dny pochlubila svou postavou na snímku, který pořídila s kamarádkou, když byly na nákupech. Odhalila na něm svá stehna… „Shoppovaly jsme a je to z jednoho nákupního centra,“ svěřila se nejstarší Štika pro eXtra.cz.

Jenže teď to vypadá, že jeden „nicotný“ snímek jí pěkně zavařil. „No, přítel prskal. Takže další snímky jen tak nebudou,“ řekla nám poté, co vyšel článek, nad nímž slintala řada osamělých padesátníků, ale i teenagerů, kteří by se v posteli rádi něco naučili od starší zkušené ženy.

Štiková se netají tím, že má přítele. O koho jde, to zatím neprozradila. Ale není se čemu divit, že teď musela dostat pěkně vyhubováno. Kdo by totiž chtěl, aby se jeho partnerka téměř neoblečená vystavovala a ukazovala jiným mužům v médiích, že do starého železa ještě úplně nepatří? Asi jen ten, kterému příležitostná partnerská nevěra vůbec nevadí.

Související články

Další články