I ty nejkrásnější filmové herečky si musejí dávat velký pozor, aby kvůli špatnému úhlu pohledu fotografa nevznikl nelichotivý snímek. Bohužel, nepozornost herečky Zuzany Norisové (37) způsobila to, že v jednu chvíli vypadala jako menší zápasnice sumo. Opravdu jen malou chviličku to vypadalo, že Zuzana nabrala 50 kilo.

Slovenská herečka, která je v Čechách známá především díky úspěšnému filmu Rebelové, si nenechala v Bratislavě ujít premiéru komedie Manžel na hodinu, ve které si také zahrála společně se stále nádhernou Zdenou Studenkovou (62), Evou Holubovou (57) nebo srandistou Bolkem Polívkou (67).

Na slavnostní projekci Zuzana dorazila v černých lesklých šatech s květinovým motivem, které měly doslova pytlovitý tvar. Dokonce podle slovenských médií se objevily spekulace o tom, zda není herečka znovu těhotná.

Z našeho kritického pohledu to ale žádná hrůza nebyla. Zuzana je známá svým nevkusem, a když to vezmeme kolem a kolem, v minulosti oblékla mnohem hrůzostrašnější modely. Takže tento model byl v takovém poměru ještě líbivý.

Rozhodně o nějaké té nadváze nemohla být řeč. Jen se stalo to, že během nestřeženého okamžiku, kdy ji poškádlil kolega Lukáš Latinák, Zuzana zaklonila hlavu a podbradek byl na světě. Pokud by tento snímek před lety viděl takový David Kraus (36), obdivnou píseň o Zuzaně Norisové by pravděpodobně ani nenazpíval.