Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kvůli Tereze H. mu hrozí 12 let vězení. Fanoušek sexy pašeračky má problém!

Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
V lednu letošního roku byla Tereza H. (22) zadržena s devíti kily heroinu na mezinárodním letišti v Pákistánu. Ty se jí propašovat ale nepodařilo a místo toho putovala rovnou do vazební cely. Od té doby se případ táhne a ještě táhnout bude, jelikož proces s ní byl opětovně odročen. Na sobotním stání, ke kterému dorazila, se mimo jiné probíral i mladík, který kvůli ní hrozil bombovými útoky.

Jak dlouho si pašeračka Tereza H. ještě pobude ve vazební cele, je ve hvězdách. Kauza se táhne už dlouho a jednotlivé procesy jsou neustále odročovány. Naposled se tak stalo v sobotu. „Žádný posun nenastal. Soudní stání formálně proběhlo, nicméně z důvodu zaneprázdněnosti soudce se nikam dál neposunulo a bylo odročeno na 2. července,“ potvrdila Blesku Irena Valentová z tiskového oddělení českého ministerstva zahraničí.

V Pákistánu příští týden proběhnou volby, takže je možné, že soudce je příliš zaneprázdněný. Na stání Tereza pochopitelně dorazila jako vždy s úsměvem. Téma se během něho stočilo i na Bulhara Nikolaje I. (21), který vyhrožoval Pákistánu bombovými útoky právě kvůli Tereze. Za to mu může hrozit až 12 let ve vězení. Česká policie mladíka zadržela.

Související články

Další články