Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Kvůli Tereze H. mu hrozí 12 let vězení. Fanoušek sexy pašeračky má problém!

+ Dalších 15 fotografií
V lednu letošního roku byla Tereza H. (22) zadržena s devíti kily heroinu na mezinárodním letišti v Pákistánu. Ty se jí propašovat ale nepodařilo a místo toho putovala rovnou do vazební cely. Od té doby se případ táhne a ještě táhnout bude, jelikož proces s ní byl opětovně odročen. Na sobotním stání, ke kterému dorazila, se mimo jiné probíral i mladík, který kvůli ní hrozil bombovými útoky.

Jak dlouho si pašeračka Tereza H. ještě pobude ve vazební cele, je ve hvězdách. Kauza se táhne už dlouho a jednotlivé procesy jsou neustále odročovány. Naposled se tak stalo v sobotu. „Žádný posun nenastal. Soudní stání formálně proběhlo, nicméně z důvodu zaneprázdněnosti soudce se nikam dál neposunulo a bylo odročeno na 2. července,“ potvrdila Blesku Irena Valentová z tiskového oddělení českého ministerstva zahraničí.

V Pákistánu příští týden proběhnou volby, takže je možné, že soudce je příliš zaneprázdněný. Na stání Tereza pochopitelně dorazila jako vždy s úsměvem. Téma se během něho stočilo i na Bulhara Nikolaje I. (21), který vyhrožoval Pákistánu bombovými útoky právě kvůli Tereze. Za to mu může hrozit až 12 let ve vězení. Česká policie mladíka zadržela.

Mohlo by vás zajímat

Další články