Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Kvůli sexu přijde tahle chuděra o kariéru. Co přesně provedla?

Elizabeth Surrey: V budoucnu se možná do vězení bude muset zase vrátit. Tentokrát už ale ne jako dozorkyně.
Zdroj: profimedia.cz

I ve vězení se dá užít spousta zábavy. Své o tom ví pětadvacetiletá Elizabeth Surrey, která až donedávna pracovala jako dozorkyně ve věznici HMP Chelmsford. Elizabeth se rozhodla posunout péči o odsouzené ještě o level výše a s jedním z nich dlouhodobě udržovala sexuální kontakt. Společným erotickým hrátkám se dvojice oddávala přímo v cele.

Krátce poté, co tato pikantní záležitost vyšla najevo, byla Elizabeth zatčena a vyslýchána. Vedení věznice s ní pochopitelně okamžitě rozvázalo pracovní poměr. Bývalé bachařce nyní hrozí, že se co nevidět sama ocitne za mřížemi.

Románek mezi nejmenovaným vězněm a krásnou dozorkyní odhalili Elizabethini kolegové, kteří si všimli podezřelých změn v jejím chování a rozhodli se provést kontrolu cel. Následně celou věc předali policii. Elizabeth příliš nepomohla ani skutečnost, že se se svými pocity občas svěřovala na Twitteru.

Výsledky policejního šetření by měly být známy nejpozději 26. června. Elizabeth byla prozatím propuštěna na kauci, svou kauzu však odmítla jakkoliv komentovat. Většina mužských členů naší redakce se nicméně shodla na tom, že tenhle andílek bude vězňům rozhodně chybět. A co vy, pánové, také byste si dali říct?

Související články

Další články