Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Málem ONĚMĚL, teď v SuperStar dojal celý národ: I přes hendikep Martin (19) zpívá a hraje!

Narodil se s vážným tělesným postižením.
Zdroj: repro TV Nova
+ Další 3 fotografie
Osud rozdává rány rád a jeho neblahé rozhodnutí se nevyhnulo ani Martinu Máslovi (19). Mladý účastník nové řady SuperStar se narodil s vážným tělesným postižením. Kvůli rozštěpu úst hrozilo, že nebude ani mluvit. Navíc má i hendikep ruky. Přesto hraje na kytaru, zpívá a jde si za svým snem.

Martin Máslo to neměl už od narození jednoduché. Jen co přišel na svět, vyslovili lékaři krutý ortel. Malému klučinovi kvůli rozštěpu úst hrozilo, že nikdy nepromluví.

Už ve čtyřech letech ho čekala první operace, kterou úspěšně zvládl. Nosí speciální umělé zuby a vyjímatelnou destičku, které mu s rozštěpem umožňují normálně žít. Kromě toho se narodil i s hendikepovanou rukou. Nemůže otáčet zápěstím.

Přesto si Martin jde za svým snem. Zpívá a hraje na kytaru, a nekompromisní hvězdné porotě letošní SuperStar se zalíbil. O statečném studentovi tak v nejbližších týdnech ještě určitě uslyšíme. „Je to neuvěřitelný, že tyhle celebrity a profesionálové mi řekli ano. To se jen tak nevidí,“ nemohl po castingu uvěřit svému úspěchu.

Související články

Další články