Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Kvůli románku se šimpanzem nesmí do zoo: Samec se kvůli ní nesoustředí na opice

Vztah se šimpanzem: Žena už nesmí do zoo
Zdroj: Pixabay, Studio 20th Century Fox
Láska

Návštěvnici belgické zoo byl do zooparku odepřen přístup po aféře, kterou prožila se šimpanzem Chitou. Ten se úplně přestal soustředit na ostatní opice a oči měl jen pro Adie, se kterou na sebe mávali přes výběh a posílali si pusinky. O zprávě informoval americký web People.

Belgičanka se zamilovala do šimpanze

Belgická zoo zakázala jedné z návštěvnic přístup k šimpanzímu areálu po tom, co měla s jedním z primátů milostnou aféru. Vyšší primát jménem Chita přijel do zoo v Antverpách asi před třiceti lety. Poslední čtyři roky ho ale nenechala návštěvnice Adie Timmermans na pokoji.Neodbytná fanynka navštěvovala samce každý týden a s primátem se pokoušela aktivně sblížit. "Já to zvíře miluji a on miluje mě," tvrdí sebejistě Adie s tím, že kromě "své" opice nemá nikoho jiného.

Se samcem na sebe mávali přes výběh

Oba účastníci milostné aféry si pravidelně posílali pusinky a mávali na sebe přes výběh. To vedení zooparku značně znepokojilo. Chitu podle nich vztah s neodbytnou návštěvnicí negativně ovlivňuje. Vztah s Belgičankou neprospívá ani tomu, jak se chová vůči ostatním šimpanzům.

"Ostatní opice ho začaly ignorovat, už pro ně není členem týmu," povzdechla si zoo s tím, že chtějí, aby byl Chita prostě obyčejný šimpanz se vším všudy. V zájmu Chity tak nesmí jeho "milenka" Adie už do zooparku ani na krok, tedy alespoň k jeho výběhu. O zprávě informoval americký web People.

Související články

Další články