Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Kvůli rakovině jí odebrali vaječníky, pak zjistila, že čeká dvojčata! Šťastný konec se ale nekonal

Kvůli rakovině ženě vzali vaječníky.
Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie
Třicetiletá Jamie Snider z Kalifornie slyšela od lékařů ten nejhorší verdikt. Měla rakovinu! Kvůli této zákeřné nemoci jí museli odebrat vaječníky. Následně zjistila, že čeká dvojčata. Jenže pak se stala velká tragédie!

Maminka Jamie Snider (†30) z Kalifornie měla rakovinu a lékaři jí museli odebrat vaječníky. Jenže zanedlouho zjistila, že čeká dvojčata! Byla štěstím bez sebe, ale radost jí dlouho nevydržela. Vše totiž skončilo velkou katastrofou. Rakovina se jí totiž vrátila.

Lékaři museli ihned jednat! Musela podstoupit intenzivní léčbu a v plánu bylo, že jí po porodu odeberou i dělohu. Nakonec museli udělat císařský řez ve 33. týdnu těhotenství. „Zítřek bude skvělý den. Bůh se mnou byl celou tu dobu. Všechny vaše modlitby a projevy lásky mi také pomohly. Držte mi palce. V sedm jdu na císařský řez a pak hned na hysterektomii. Budu v pořádku,“ napsala žena na Facebook den před operací. Jenže jen za dva dny bylo všechno úplně jinak.

Stala se totiž obrovská tragédie. Jamie po porodu selhalo srdce a lékařům už se ji nepodařilo zachránit. Dvojčátka Maddie a Aubrey jsou ale živá a zdravá. Bohužel, poznají maminku jenom z fotografií a budou vyrůstat s tatínkem. Pro celou rodinu je to obrovská tragédie. Na internetu její blízcí založili sbírku, díky které už vybrali přes milion korun.

Související články

Další články