Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Miss Karolína Kopíncová jde pod kudlu: Chce nafouknout své jedničky

Karolína Kopíncová
Zdroj: Se souhlasem Karolíny Kopíncové / Anastassiya Vorobyeva
+ Další 3 fotografie
plastika

Miss Czech Republic 2020 Karolína Kopíncová (23) se rozhodla podstoupit plastickou operaci prsou. Ke stejnému zákroku se před pár měsíci rozhodla i její předchůdkyně Denisa Spergerová (20), která se nyní pyšní plným dekoltem. Karolína plastiku podstoupí také kvůli pracovním nabídkám, protože momentálně je její postava především na focení plavek velmi nesouměrná. 

Pandemie koronaviru zapříčinila, že kralování Miss Czech Republic 2020 Karolíny Kopíncové je mnohem delší, než bývá zvykem.

Na druhou stranu se svět modelingu skoro zastavil a Karolína přišla o řadu nabídek. "Myslím si, že koronavirus tuhle branži hodně ovlivnil. Jsou zrušené všechny veřejné akce, nejsou žádné přehlídky. Co alespoň naštěstí zůstalo, je focení," řekla před časem modelka eXtra.cz.

Má nesouměrnou postavu

Karolína se nechala slyšet, že v nejbližší době podstoupí plastickou operaci prsou. "Karolína se rozhodla pro plastiku prsou kvůli nesouměrnosti, protože měří 184 cm, má větší boky a její prsa jsou opravdu velikosti 1. Nyní není úplně ideální na předvádění plavek a focení, a tím se jí zužuje pole působnosti jako modelce," řekla eXtra.cz ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko.

"Také i v nějakých šatech je to potřeba doplnit, aby na Karolíně lépe seděly. Tedy do komerčního modelingu a do role Miss jí to určitě prospěje a dodá jí to i ženské sebevědomí," dodala Taťána.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy