Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Kvůli posedlosti Jasminou začal kašlat i na fanoušky? Rytmuse na fesťáku totálně vypískali!

Začal Rytmus kvůli Jasmině kašlat na fanoušky?
+ Dalších 90 fotografií
Pořádně trapnými chvilkami si prošel Rytmus (41) na Sázavafestu. Když samozvaný král rapové scény u nás dorazil na pódium, fanoušci ho bez okolků vypískali. Víme, čím je tak brutálně naštval!

S miliony na kontě a prořízlou pusou jsem nedotknutelný. Takového dojmu zřejmě nabyl slovenský rapper Rytmus (41). Návštěvníky Sázavafestu na sebe totiž nechal čekat dlouhé desítky minut a ti mu to dali dost tvrdě sežrat!

Vystupovat měl totiž už o půlnoci, teprve patnáct minut poté však dorazil do samotného areálu festivalu. To už byli fanoušci ve varu. A když Rytmus dorazil na pódium, bez slitování ho vypískali. Nepomohla ani smířlivá slova moderátora, který se je marně pokoušel uklidnit.

Rytmus v poslední době leze krkem čím dál většímu množství lidí. Vytáčí je zejména jeho poslednost novou přítelkyní Jasminou Alagič (29), kterou cpe všude, kam se dá. Někteří se už dokonce obávají, že na ně jejich zamilované fotky vykouknou z mrazáku, až si tam půjdou pro led, aby se z té nálože přeslazenosti zchladili.

Sám rapper sváděl pozdní příchod na komplikace v dopravě, na festival totiž dojížděl z rodného Slovenska. Fanoušci ale mají jasno: měl by se opět začít více soustředit na kariéru a své poblouznění Jasminou honem rychle utlumit!

Mohlo by vás zajímat

Další články