Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Požár v Hostivaři vyřadil z provozu seriály Ulice i Ordinace! Diváci se ptají, co bude dál

Ulice, ve které hořelo, je nedaleko ateliérů, kde se natáčí Ordinace
a Ulice.
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
V ulici U Továren v Praze byli v úterý odpoledne přivoláni hasiči k mohutnému požáru. Na zmíněném místě totiž chytla hala, která byla plná pneumatik a tlakových láhví, které postupně vybuchovaly. Na místě zasahovalo několik jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů. Později byl vyhlášen III. stupeň požárního poplachu. V důsledku požáru bylo rozhodnuto, že se na nějakou dobu nebudou natáčet seriály Ulice a Ordinace v růžové zahradě, jejichž ateliéry jsou v těsné blízkosti zasažené oblasti.

„Televize Nova zrušila dnešní natáčení Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice z důvodu nebezpečí toxických látek v ovzduší, abychom nevystavili štáby a herce nebezpečí. Natáčení bude pokračovat ve čtvrtek,“ uvedla pro Borovan.cz tisková mluvčí TV Nova Jana Ondrejechová.

Požár se rozmohl natolik, že musely být na místo přivolány posily. Dým je natolik hustý, že je vidět po celém městě. „Na místo postupně vyjeli hasiči ze 7 profesionálních stanic, 6 dobrovolných jednotek a chemická služba z Petřin,“ vyjádřili se hasiči města Prahy na svém Twitteru.

„Hala o rozměrech 20 × 60 metrů je zasažena v plném rozsahu,“ uvedl Martin Kavka na Twitteru. Hasiči prosí lidi, aby doma nevětrali, protože se do vzduchu šířily nebezpečné zplodiny. V průběhu noci z úterka na středu 9. května se podařilo dostat požár pod kontrolu.

Související články

Další články