Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Kvůli němu začala fetovat, teď se to ex Demi Lovato snaží vyžehlit: Přišel s křížkem po funuse!

Wilmer Valderrama nemá čisté svědomí!
+ Dalších 98 fotografií
Náročný týden má za sebou Demi Lovato (25), která se v úterý předávkovala heroinem a skončila na jednotce intenzivní péče. Mezitím vyplavalo na povrch, že po dlouhých šesti letech totální abstinence jela ve drogách už delší dobu. A okolí známé zpěvačky se domnívám, že po omamných látkách znovu sáhla po rozchodu s dlouholetým přítelem!

Byla to láska jako trám, jenže i ten mohou prožrat červotoči a jednoho dne zapříčiní zřícení celého domu. Přesně to se stalo Demi Lovato a Wilmeru Valderramovi, s nímž dlouhá léta chodila.

Zpěvačka neměla na vztahy nikdy štěstí, a tak byla velmi opatrná, i když jim to klapalo. Když se v roce 2016 rozešli, zhroutil se Demi svět. Jako vyléčená narkomanka se snažila chovat se rozumně, příliš dlouho jí to však nevydrželo. V úterý museli v její vile zasahovat záchranáři, protože se předávkovala heroinem.

Na něm podle okolí jela už několik měsíců, přestože se zařekla, že se k drogám nikdy nevrátí. Kamarádi o tom věděli, ale nezakročili. A spekuluje se, že po fetu sáhla Demi znovu kvůli nešťastné lásce právě k Wilmerovi.

Ten v pátek sebral odvahu a vyrazil se na svou bývalou přítelkyni podívat do nemocnice. Jestli s ním zpěvačka rovnou vyrazila dveře, anebo ho vzala na milost, to ví jen oni dva. Je ale klidně možné, že jí jeho návštěva pomohla a přidala na síle. Teď už nezbývá než doufat, že Demi brzy propustí. A snad z nemocnice zamíří rovnou do léčebny!

Mohlo by vás zajímat

Další články