Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Kvůli MODRÉ VELRYBĚ umírají stovky teenagerů! Děsivá hra se dostala už na Slovensko a zabila Denise (†16)!

Na internetu se objevila smrtelně nebezpečná hra, která se především mezi mladými šíří rychlostí blesku. Nyní se dostala už na Slovensko a má první oběť. Denis kvůli ní skočil pod vlak.

Nebezpečná hra Modrá velryba je stále vyhledávanější hrou mezi dospívajícími Hrají ji především v Rusku, kde už zemřely desítky dětí. Nyní se hra dostala až k našim hranicím. 16letý Denis kvůli Modré velrybě skočil pod vlak.

Ukončit svůj život se rozhodl na kolejích u Brzotína na Slovensku Strojvedoucí už nemohl srážce zabránit. Chlapec byl na místě mrtvý.

Podle jeho kamarádů je mladík zřejmě obětí nebezpečné hry Modrá velryba. "Prý měl tu hru v mobilu. No, pořád tomu nedokážu věřit. On se rád bavil, měl chuť do života. Nikdy o žádném problému nemluvil," řekl deníku Pluska.sk kamarád Petr. Jiní si nechtějí připustit, že by jejich kamarád hrál tak nebezpečnou a nesmyslnou hru.

Modrá velryba se mezi teenagery v posledních měsících velmi rozmohla. Podle psychologů ji řídí dospělí, kteří přesně vědí, jak dospívající uvažují a na co jsou nejvíce náchylní. Je to velmi psychologická hra, která vás dovede až ke smrti.

Během jednoho roku spáchalo kvůli Modré velrybě sebevraždu 130 teenagerů. Policie dokonce zatkla muže, který byl mozkem celé hry. Poslední dobou se ale hra vymkla kontrole a děti umírají čím dál víc

V Rusku má tato hra zatím nejvíce obětí. Chce ji zastavit i prezident Vladimir Putin. "Tito zločinci - jinak je nazvat nemohu, protože hovořím na veřejnosti, ale přinejmenším to jsou zločinci - se zaměřují především na mládež a adolescenty, na děti s narušenou psychikou nebo na ty, které se nacházejí ve složité životní situaci," prohlásil.

A jak se taková hra hraje? Děti dostávají různé úkoly, které musí plnit. Jsou psychicky náročné, dovádějí je do deprese a v závěru jsou životu nebezpečné Musí si například vyřezat žiletkou do kůže velrybu nebo vyšplhat na nejvyšší budovu, jedním z úkolů je také vstávat ve 4:20 ráno a dívat se na hororové filmy. Finálním dnem je den 50., kdy si obvykle děti vezmou život!

Související články

Další články