Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Pavlína z MasterChefa dala výpověď v práci: Ambiciozní kuchařka se probojovala do TOP16

Zdroj: Archiv Pavlíny Lubojatzky
+ Další 2 fotografie
show
Jednou z výrazných soutěžících letošního ročníku kulinářské show MasterChef je pětadvacetiletá Pavlína Lubojatzky. Ta se už od castingového kola netají tím, že pro úspěch v soutěži je schopna obětovat úplně všechno. Pavlína, pro kterou je vaření vším, se ve čtvrtečním díle dostala do vysněné TOP 16, i když to s ní zpočátku vypadalo dost nahnutě.

Ambiciozní Pavlíně unikl postup do skupiny šestnácti nejlepších amatérských kuchtíků v Česku několikrát jen o chloupek. Ve středečním díle skončila dvakrát druhá a a ve čtvrtečním tomu zpočátku nebylo jinak.

Pavlína působí afektovaně

Napočtvrté se na ni štěstí usmálo. Při výzvě, kdy měli soutěžící připravit jídlo z artyčoků, se Pavlína ukázala jako nejlepší. Artyčoky doplněné omáčkou z bílého vína u poroty zabodovaly a Pavlína konečně získala vysněnou zástěru se svým jménem.

Ambiciozní blondýnka na ostatní působí někdy až moc afektovaně. Prohlašuje, že v soutěži si nikdo jiný výhru nepřeje tak jako ona. Rodačce z Moravy totiž nezbývá nic jiného, než v soutěži uspět. Pár měsíců před začátkem natáčení dala výpověď v práci, aby se mohla stoprocentně soustředit na přípravu na svou novou životní roli.

Pavlína před MasterChefem zhubla 20 kilo

V prvním castingovém kole, kde Pavlína postoupila díky dortíku s ovocným přelivem, hned v úvodu přiznala, že s manželem během krátké chvíle zhubli přes dvacet kilogramů. „Jsem s manželem rok vdaná, předtím jsme spolu chodili 10 let a vařili jsme si navzájem různé mňaminky. Během té doby jsme oba nabrali 20 kilo,“ prozradila.

Impuls k hubnutí přišel prý v moment, kdy si na sebe Pavlína oblékla svatební šaty. „Když jsem se viděla v šatech, řekla jsem, si, že takhle ve svůj velký den nechci vypadat.“ S manželem Martinem začali vařit zdravě a díky tomu nejenže oba shodili přebytečná kila, ale založili si i blog o zdravém vaření.

Budete držet Pavlíně v soutěži MasterChef palce?

Související články

Další články