Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Kvůli luxusu se Leoš Mareš zadlužil až do důchodu: Jak bude bydlet v novém bytě za 39 milionů

Kvůli luxusu se Leoš Mareš zadlužil až do důchodu: Jak bude bydlet v novém bytě za 39 milionů
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 11 fotografií
PENÍZE
Jak už on-line deník eXtra.cz exkluzivně informoval, Leoš Mareš (44) a Monika Marešová (39) si pořídili nové luxusní bydlení za 39 milionů. Ale teprve až bude Leoši pětašedesát a jeho manželce o pět míň, stanou se konečně plnými vlastníky penthousu (střešního bytu) na území Břevnova. Byt je tak velkorysý, že v něm mohou pořádat velké party i vychovávat partu dětí.

Leoš Mareš a Monika Marešová si vzali hypotéku

I když se o Leoši Marešovi (44) ví, že umí moderováním vydělat mimořádně slušné peníze, ze svého s manželkou zaplatili „jen“ šest milionů, zbytek, 33 milionů a 371 tisíc, jde z hypotečního úvěru.

Ten podle smlouvy o zřízení zástavního práva musí uhradit do 15. listopadu 2041, kdy spíkrovi bude 65 a Monice 60 let.

V jejich případě zdaleka nemusí jít o to, že by na nový byt neměli. Lidé s nadstandardními příjmy si stejně nemovitosti obvykle pořizují na hypotéky kvůli odečtům úroků z daní.

Velkorysé bydlení

A co je tedy v bytě, do kterého se chystají již brzy nastěhovat, čeká?

Architekt domu si nemusel lámat hlavu s komplikovaným tetrisem, na všechny místnosti měl dostatek prostoru. A tak je i v případě nového „bejváku“ Marešových mohl pojmout velkoryse, co se rozlohy týče.

Obří obývák

Penthouse s podlahovou plochou 257,1 m2 oplývá nejen vchodem ze schodiště, ale i samostatným vstupem z výtahu. V rozlehlé chodbě (25 m2) nechybí přístup na samostatné WC. Byt má ale také dvě kombinované koupelny, z nichž ta větší (15 m2) je součástí jedné ze dvou ložnic. Ta má velikost 20 m2, navíc je v ní i šatna (7 m2). Druhou menší (5 m2) potkají Leoš s Monikou (39) cestou od hlavního vchodu do obýváku s kuchyňským koutem.

Tato místnost je v bytě zdaleka největší. Má devadesát metrů a navazuje na ni jižní terasa o rozloze 111 m2. Další dvě, celkem mají 31,3 m2, jsou na opačné straně velkoryse pojatého bydlení. Na jednu z nich je přístup z jedné z komor, z terasy jde vejít i do druhé komory. Obě jsou využitelné například jako spíž či prádelna a dá se do nich dostat přes kuchyň.

Ložnice pro děti?

V půdorysu bytu figuruje i pokoj, který může sloužit třeba jako pracovna. Má 25 metrů čtverečních. A zapomenout nemůžeme ani na druhou ložnici, která je nejblíž hlavnímu vchodu, má 22,13 metru čtverečních a je v ní i přístup na druhou menší terasu. Klidně by mohla sloužit jako dětský pokoj.

Developer se u bytu chlubil téměř třímetrovými stropy, velkoplošnými okny od podlahy až ke stropu, dubovými podlahami, podlahovým vytápěním, povrchem teras z tropického dřeva nebo špičkovým vybavením koupelen.

Nevybrali si hvězdní manželé dobře?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy