Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Kvůli koronaviru musela zrušit oslavu: Jitce Schneiderové je už 47 let

Zdroj: archiv Jitka Schneiderová
+ Dalších 5 fotografií
Narozeniny
Jitce Schneiderové pomalu klepe na dveře padesátka. Herečka dnes slaví už sedmačtyřicáté narozeniny, bohužel ale plánovanou oslavu jí překazil zákaz vlády o shromažďování. Jitka tedy poctivě drží karanténu a místo nafukování balónků vdechuje helium.

Jitka Schneiderová dnes oslavuje už 47. narozeniny. Původně plánovala oslavu, a to se vším všudy, dokonce i s balónky nafouklými héliem. Jenže v Česku se začal šířit nebezpečný koronavirus a vláda kvůli tomu začala přijímat speciální opatření, mezi nimiž je i zákaz shromaždování.

Zrušená oslava

Herečka proto musela zrušit plánovanou oslavu. Dokonce měla už připravené nějaké věci na večírek. Jitka je však statečná a zrušenou oslavou si hlavu neláme. Ba naopak, snaží se udělat si z toho srandu.

Když už nepotřebuje helium pro nafouknutí balónků na oslavu, rozhodla se, že jej využije možná i zábavnějším způsobem. Helium namísto do balónků foukla do sebe a náramně tak pobavila všechny své fanoušky.

Jak zvládá karanténu?

Schneiderová zákeřný koronavirus nepodceňuje. Už delší dobu na Instagram přidává fotky v roušce a nabádá i ostatní, aby je nosili. Také promluvila o tom, jak zvládá karanténu. "Ticho a klid.... čas jen pro Sofii, Lukáše a Bí... doba, kdy můžeme svým dětem a nejbližším dopřát to, co nejvíc potřebují - bezpodmínečnou lásku, čas, opravdové prožitky a zájem," svěřovala se Jitka. Podívejte se do fotogalerie, jak to Jitce v roušce sluší.

Související články

Další články