Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Kvůli koronaviru jsou zavřená kina: 20 filmů, u kterých se posunulo datum uvedení

Kvůli koronaviru jsou zavřená kina: 20 filmů, u kterých se posunulo datum uvedení
Zdroj: archiv
+ Dalších 16 fotografií
Filmové premiéry
Kvůli koronavirové pandemii se ve světě hodně věcí změnilo. Musela být zrušena řada kulturních akcí a změnám se nevyhnul ani filmový svět. Kvůli karanténě se tvůrci filmů rozhodli přesunout data uvedení snímků. U kterých snímků byla posunuta premiéra?

Nový typ koronaviru se rozšířil téměř do všech koutů světa. Kvůli nebezpečí nákazy se musely zrušit kulturní akce, jako jsou například festivaly a mnoho dalších. Pandemie se dotkla také filmového světa. Kinosály i divadla se uzavřely, a proto se řada filmových tvůrců rozhodla posunout plánované uvedení snímků.

Vzhledem k nejistotě, kdy koronavirová epidemie pomine, zůstala premiéra několika snímků nedatována. Tvůrci se rozhodnou podle vývoje situace.

Mnoho ze snímků však už má datum uvedení jisté. Například očekávané pokračování filmu o leteckém pilotovi Top Gun: Maverick. Původně se měl snímek v čele s Tomem Cruisem představit už 24. června. Premiéra byla nakonec přesunuta na 23. prosince.

Také tužby fanoušků Jamese Bonda byly vyslyšeny. Fanoušci prosili tvůrce, aby pozměnili datum vydání, které bylo původně plánováno na 10. dubna. Tvůrci nového snímku o britském tajném agentovi Není čas zemřít tedy přesunuli datum uvedení na 25. listopadu.

Které další filmy přesunuly premiéru, aby si na ně fanoušci mohli zajít do kin? Sestavili jsme pro vás přehled 20 snímků, u kterých se kvůli koronavirové pandemii posunulo datum uvedení. Na seznam filmů s novým datem se podívejte do fotogalerie.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy