Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Kvůli koronaviru jsou zakázány oslavy: 10 celebrit, které slavily narozeniny doma

Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
Karanténa
Kvůli koronavirové pandemii muselo být napříč světem zrušeno mnoho společenských akcí a nejrůznějších událostí. Všichni musíme trávit téměř veškerý čas v karanténě a výjimkou nejsou ani narozeniny strávené doma. Také řada světových celebrit byla odsouzena k tomu, aby narozeniny oslavila v pohodlí domova. Jak slavil třeba Elton John?

Protože nebezpečný koronavirus se rozlezl téměř do všech koutů světa, všude platí speciální opatření a téměř všude je buď přikázaná, nebo doporučená karanténa. Domovy smějí lidé opustit jen v nejnutnějších případech nebo za účelem zdravotní procházky. Také se nedoporučuje shromažďování větších skupinek lidí. Ale co když má zrovna někdo narozeniny a plánoval oslavu? Bohužel ani pro narozeniny není výjimka a v rámci bezpečí všech je lepší je oslavit jen s těmi nejbližšími.

Skromným narozeninovým oslavám se nevyhnou ani světové celebrity. Ti, kteří mají narozeniny v průběhu koronavirové pandemie, nemají na výběr a musí být skromní. Žádné pompézní večírky se nekonají. Kterých deset slavných slavilo během karantény?

Elton John

Některým vůbec nevadí, že narozeniny musí trávit doma s rodinou. Ba naopak, náramně si to užívají. Mezi nimi je například legendární zpěvák Elton John. Své třiasedmdesáté narozeniny oslavil pouze s manželem a syny. „Jsem vděčný. Byly to ty nejlepší narozeniny strávené s rodinou,“ komentoval na sociální síti.

Mariah Carey

Mariah Carey letos oslavovala kulaté narozeniny. Zpěvačce je už 50 let a speciální den v jejím životě strávila po boku své rodiny. Ačkoli slavila půl století, na jejím narozeninovém dortu byla číslovka 12. Většina se ptá proč? Mariah žertovala, napsala totiž, že se navždy bude cítit na 12.

Podívejte se do fotogalerie, jak slavilo dalších 8 celebrit.

Související články

Další články