Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Kvůli Knechtové nad ním rodina hůl nezlomila! Borkovec se pochlubil milovanými sourozenci

Petr Borkovec může mít Knechtovou i milující rodinu.
+ Dalších 34 fotografií
Finalista SuperStar 2018 Petr Borkovec (19) se v pěvecké show dostal tak daleko jen díky přízni Kataríny Knechtové (38). Už během soutěže se šuškalo o tom, že mezi nimi je něco víc. A ani po jejím skončení spekulace neustaly. Oba dva jim totiž nahrávali a případný románek nikdy nepopřeli. Vrásky na čele tím ale Borkovec prý přidělal své mamince, v šoku měli být i jeho sourozenci. Jak to tak ale vypadá, nakonec se s tím smířili.

Tvoří Petr Borkovec a slovenská zpěvačka Katarína Knechtová pár? Na tuhle otázku mohou odpovědět jen oni dva, domněnky a náznaky během i po SuperStar 2018 však hovořily jasně.

Jeho zalíbení v Knechtové dokonce mělo zajít tak daleko, že o něj začali mít příbuzní v rodném Jablunkově strach. Nejhloub to zasáhlo jeho maminku, která si prý nejvíc na světě přála, aby se Petr s Knechtovou přestal vídat.

Jenomže teď se Borkovec vyfotil se všemi sourozenci, takže se zdá, že rodinná krize je dávno zažehnána. „Rodinka… Miluju vás,“ napsal Petr k rozkošné fotce. Nadějný zpěvák má tři bratry a dvě sestry.

Mohlo by vás zajímat

Další články