Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Kvůli karanténě jsem měl problémy, stýskalo se mi, svěřil se Sámer Issa

Kvůli karanténě jsem měl problémy, stýskalo se mi, svěřil se Sámer Issa
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 23 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Rok a půl je Sámer Issa (36) zamilovaný do o devět let starší partnerky Pavly (43), ve které našel osudovou ženu. Finalista historicky první řady soutěže SuperStar se ale kvůli karanténním opatřením dostal do potíží v lásce. "Neviděli jsme se, až teď v pondělí po dlouhé době," nastínil talentovaný zpěvák, jak mu koronavirová epidemie zasáhla do života.

Sámer s Pavlou stále nežijí spolu. Pavla je z Kladna, zpěvák bydlí v centru Prahy, a když došlo k vládním opatřením, oba se ocitli od sebe. "Vídali jsme se velmi málo. Každý byl doma. Dodržovali jsme striktně opatření, aby se nikomu nic nestalo. Až teď v pondělí jsme konečně byli spolu, bylo to úžasný," řekl eXtra.cz nadaný zpěvák, který se kvůli své osudové ženě zcela změnil.

"Pavla mi dala do života impuls, je to zcela něco jiného, myslím vztahy, než jaké jsem prožil. Pavla je osobnost a hrozně si s ní užívám každou chvíli, takže když jsme byli bez sebe, stýskalo se mi pochopitelně," netajil své emoce ke své partnerce.

Místo miminka svatba

Nadaného zpěváka Pavla změnila od základu. Už to není rebel, kterým v minulosti býval, ale zodpovědný muž, který by si dokázal s Pavlou představit i rodinu. V minulosti eXtra.cz přiznal, že se pokoušejí s Pavlou o miminko, ale nakonec své plány přehodnotili.

Oba jsou ale zasnoubení. A pokud ani v tomto obě zamilované hrdličky nezmění své rozhodnutí, brzy bychom se mohli dočkat příjemné veselky.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy