Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Kvůli fotografii teď bojuje o život: Žena při cvičení jógy spadla z 24metrové výšky

Zdroj: Internet
pád
Je jen těžko pochopitelné, co někteří lidé udělají pro zajímavou fotografii. Mexická vysokoškolačka Alexa Terrazasová (23) se chtěla nechat zvěčnit při velmi nebezpečné pozici. Milovnice jógy se zavěsila za zábradlí balkonu v šestém poschodí apartmánového domu v San Pedru. To se jí stalo osudným. Alexa spadla na zem z výšky 24 metrů.

Není to však poprvé, co se mladá Mexičanka zavěsila na zábradlí ve vysoké výšce. Alexa už dříve děsila své okolí krkolomnými pozicemi. Její poslední kousek se jí ale nevyplatil. V hotelovém pokoji se na balkoně zavěsila hlavou dolů za kovové zábradlí. Neudržela stabilitu a zřítila se na příjezdovou cestu. Před tím, než studentka spadla z téměř 25 metrů, stihl její přítel pořídit fotografii, na které se Alexa ještě směje.

Mladá žena nyní bojuje o život v nemocnici. Podle mexických médií má po celém těle 110 zlomených kostí a ihned po převozu do nemocnice podstoupila 11hodinový chirurgický zákrok. Poté ji lékaři uvedli do umělého spánku. Extrémní fotografie si vyžádala zlomeniny obou nohou, ramen, bederní kosti a lebky. I kdyby přežila, minimálně tři roky se prý na nohy nepostaví.

Její rodina na sociální síti vyzvala lidi, aby darovali krevní destičky a modlili se za její uzdravení.

Související články

Další články